RN70C2431FB14
MFR.Part #
RN70C2431FB14
JLCPCB Part #
C1423029
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors