RN70C2262BRSL
MFR.Part #
RN70C2262BRSL
JLCPCB Part #
C1813601
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors