RN70C20R0FRE6
MFR.Part #
RN70C20R0FRE6
JLCPCB Part #
C1799896
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors