RN70C2000DBSL
MFR.Part #
RN70C2000DBSL
JLCPCB Part #
C1432059
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors