RN70C1782FBSL
MFR.Part #
RN70C1782FBSL
JLCPCB Part #
C1428152
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors