RN70C1472FRSL
MFR.Part #
RN70C1472FRSL
JLCPCB Part #
C1807770
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors