RN70C1211FRSL
MFR.Part #
RN70C1211FRSL
JLCPCB Part #
C3406214
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors