RN70C1002FR36
MFR.Part #
RN70C1002FR36
JLCPCB Part #
C3539445
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors