RN70C1002DB14
MFR.Part #
RN70C1002DB14
JLCPCB Part #
C3540601
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors