RN65E9761FB14
MFR.Part #
RN65E9761FB14
JLCPCB Part #
C1423977
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors