RN65E8253BRSL
MFR.Part #
RN65E8253BRSL
JLCPCB Part #
C3523448
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors