RN65E8062FBSL
MFR.Part #
RN65E8062FBSL
JLCPCB Part #
C1431175
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors