RN65E6803FB14
MFR.Part #
RN65E6803FB14
JLCPCB Part #
C3401761
Description
-65℃~+175℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors