RN65E5620CBSL
MFR.Part #
RN65E5620CBSL
JLCPCB Part #
C1437063
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors