RN65E4993FBSL
MFR.Part #
RN65E4993FBSL
JLCPCB Part #
C1431205
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors