RN65E4750FRE6
MFR.Part #
RN65E4750FRE6
JLCPCB Part #
C1796032
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors