RN65E4640BBSL
MFR.Part #
RN65E4640BBSL
JLCPCB Part #
C1439151
Description
-65℃~+175℃ 464Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors