RN65E4221FBSL
MFR.Part #
RN65E4221FBSL
JLCPCB Part #
C3485179
Description
-65℃~+175℃ 4.22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors