RN65E34R0FB14
MFR.Part #
RN65E34R0FB14
JLCPCB Part #
C1423917
Description
-65℃~+175℃ 34Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors