RN65E3302FRE6
MFR.Part #
RN65E3302FRE6
JLCPCB Part #
C3373603
Description
-65℃~+175℃ 33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors