RN65E3001FRE6
MFR.Part #
RN65E3001FRE6
JLCPCB Part #
C1799615
Description
-65℃~+175℃ 3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors