RN65E2500FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E2500FRE6
JLCPCB Part #
C1856255
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 250Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors