RN65E2320BRSL
MFR.Part #
RN65E2320BRSL
JLCPCB Part #
C1814236
Description
-65℃~+175℃ 232Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors