RN65E1783FRSL
MFR.Part #
RN65E1783FRSL
JLCPCB Part #
C3476525
Description
-65℃~+175℃ 178kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors