RN65E1523FB14
MFR.Part #
RN65E1523FB14
JLCPCB Part #
C1404573
Description
-65℃~+175℃ 152kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors