RN65E1244BBSL
MFR.Part #
RN65E1244BBSL
JLCPCB Part #
C1444670
Description
-65℃~+175℃ 1.24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors