RN65D8251FB14
MFR.Part #
RN65D8251FB14
JLCPCB Part #
C1415301
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors