RN65D7321FRE6
MFR.Part #
RN65D7321FRE6
JLCPCB Part #
C1786422
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors