RN65D7153FRE6
MFR.Part #
RN65D7153FRE6
JLCPCB Part #
C3447299
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors