RN65D6810FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D6810FR36
JLCPCB Part #
C1786761
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors