RN65D6652FRSL
MFR.Part #
RN65D6652FRSL
JLCPCB Part #
C3392798
Description
-65℃~+175℃ 500mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors