RN65D6651FBSL
MFR.Part #
RN65D6651FBSL
JLCPCB Part #
C1429541
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors