RN65D6650FB14
MFR.Part #
RN65D6650FB14
JLCPCB Part #
C1415420
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors