RN65D6341FBSL
MFR.Part #
RN65D6341FBSL
JLCPCB Part #
C1429513
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors