RN65D61R9FB14
MFR.Part #
RN65D61R9FB14
JLCPCB Part #
C1419385
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors