RN65D6193FB14
MFR.Part #
RN65D6193FB14
JLCPCB Part #
C1415645
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors