RN65D6192FRSL
MFR.Part #
RN65D6192FRSL
JLCPCB Part #
C1797486
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors