RN65D6191FRSL
MFR.Part #
RN65D6191FRSL
JLCPCB Part #
C3539255
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors