RN65D6043FR36
MFR.Part #
RN65D6043FR36
JLCPCB Part #
C3512365
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors