RN65D5620FRSL
MFR.Part #
RN65D5620FRSL
JLCPCB Part #
C1798349
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors