RN65D5502FR36
MFR.Part #
RN65D5502FR36
JLCPCB Part #
C3357632
Description
-65℃~+175℃ 500mW 55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors