RN65D5362FBSL
MFR.Part #
RN65D5362FBSL
JLCPCB Part #
C1427757
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors