RN65D51R1FBSL
MFR.Part #
RN65D51R1FBSL
JLCPCB Part #
C3393575
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors