RN65D5111FRE6
MFR.Part #
RN65D5111FRE6
JLCPCB Part #
C1787249
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors