RN65D5110FRSL
MFR.Part #
RN65D5110FRSL
JLCPCB Part #
C1798058
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors