RN65D4990FB14
MFR.Part #
RN65D4990FB14
JLCPCB Part #
C1419439
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors