RN65D4642FBSL
MFR.Part #
RN65D4642FBSL
JLCPCB Part #
C1427960
Description
-65℃~+175℃ 46.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors