RN65D45R3FRSL
MFR.Part #
RN65D45R3FRSL
JLCPCB Part #
C1798079
Description
-65℃~+175℃ 45.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors