RN65D4423FBSL
MFR.Part #
RN65D4423FBSL
JLCPCB Part #
C1431685
Description
-65℃~+175℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors