RN65D4192FB14
MFR.Part #
RN65D4192FB14
JLCPCB Part #
C1402654
Description
-65℃~+175℃ 41.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors